Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Hayat bir öğrenme yolculuğu ve bu yolculukta edindiğin bilgileri, öğrendiğin şeyleri, tecrübelerini paylaş. Unutma bilgi paylaşıldıkça çoğalır.

bilgikaynagi.com bilgi paylaşım şansını tamamen ücretsiz sunuyor.
Hadi Hemen Başla ve bunu dünyaya duyur!

The Blacklist

The Blacklist

The Blacklist; Raymond ‘Red’ Reddington Dünyanın en çok aranan suçlusudur. FBI’ın en çok aranan suçlularının başında gelmektedir. Reddington  gizemli bir şekilde teslim olur ve birlikte çalıştığı FBI tarafından aranan tüm suçluların ismini vermeyi, kara listeyi söyleceğini ve yakalanmalarına yardım etmeyi teklif eder. Tek şartı görünürde hiçbir bağlantısı olmayan FBI ajanı Elizabeth Keen  (Megan Boone) ile  konuşmak ve sadece onunla çalışmaktır.

2013 yapım olan The Blacklist  Dram, Suç, Gerilim, Gizem kategorilerinde yer alıyor. 9,2 IMDb puanı bulunan The Blacklist’in aynı zamanda birçok ödülü ve adaylığı var. The Blacklist’in program yaratıcılığını Jon Bokenkamp üstlenmiş. Başrolleri ise James Spader (Raymond Reddington), Megan Boone (Elizabeth Keen), Ryan Eggold (Tom Keen), Diego Klattenhoff (Donald Ressler), Harry Lennix (Harold Cooper) paylaşıyor.

Yazar Hakkında


Beni Takip Et

Leave a reply

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>