Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Hayat bir öğrenme yolculuğu ve bu yolculukta edindiğin bilgileri, öğrendiğin şeyleri, tecrübelerini paylaş. Unutma bilgi paylaşıldıkça çoğalır.

bilgikaynagi.com bilgi paylaşım şansını tamamen ücretsiz sunuyor.
Hadi Hemen Başla ve bunu dünyaya duyur!

Hızlı ve Öfkeli 8 Rekor Kırdı

Hızlı ve Öfkeli 8 Rekor Kırdı

13 Nisan 2017 de gösterime giren Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) gösterime girişinin ikinci haftasında milyar dolarlık hasılata koşuyor.

Şimdiye kadar dünya çapında 908 milyon dolarlık hasılat yapan Hızlı ve Öfkeli 8 şimdiden ikinci en yüksek hasılat anlamına geliyor. Hızlı ve Öfkeli 7 1,5 Milyar dolar hasılat yapmıştı.

Tüm zamanların en yüksek açılış hasılatı 532,5 milyon dolarlık gişe rakamı elde ederek rekor kıran film, Star Wars: Güç Uyanıyor filmi 529 milyon dolarlık açılış haftası hasılatını geride bırakmıştı.

Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) in yönetmen koltuğunda F. Gary Gray oturdu. Başrolleri ise Vin Diesel, Dwayne Johnson, Charlize Theron gibi isimler paylaştı.

Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) sadece ABD seyircisinden 38,7 milyon dolar, Çin’de ise şimdiye kadar 193 milyon dolarlık hasılata imza attı. Film hasılatın gerisi ve büyük çoğunluğu ise 65 ülkede gösterime girdiği dünya seyircisinden geldi.

Yazar Hakkında


Beni Takip Et

Leave a reply

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>